Сервіс

Найкращий клієнт – це задоволений клієнт, тому ми робимо все, щоб наша співпраця була максимально комфортною. Саме тому ми постійно вдосконалюємось, прагнучи кожним замовленням підтверджувати європейську якість своєї продукції, і пропонуємо своїм партнерам всебічну підтримку.

Розумне зберігання

freezing

Ми прекрасно розуміємо, що для виконання великих замовлень необхідний час, тому готове м’ясо зберігатися в спеціально обладнаних камерах. Вони не лише забезпечують свіжість м’яса, але і зберігають його естетичний зовнішній вигляд і смакові якості. Процес заморозки і зберігання повністю контролюється.

Aбсолютний контроль упаковки

packing

Ми використовуємо різні види упаковки: вакуумна, індивідуальна, а також картонна упаковка і картонні блоки. Ми контролюємо абсолютно весь процес упаковки і надаємо таку можливість вам. Ми фотографуємо порожні контейнери, вашу продукцію і заповнені контейнери, після чого пересилаємо фотозвіти вам, щоб ви могли побачити все своїми очима.

Швидка і комфортна доставка

delivery

У нас є власний автопарк машин з рефрижираторами, які дозволяють підтримувати стабільну температуру м’яса під час транспортування. Таким чином, ви істотно економите на логістичних послугах.